Agenda

June 2018
S M T W T F S
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Trainingstijden

Veldcompetitie

Team Dag Tijd Trainer(s)

Senioren 1

Dinsdag 19.30-21.00 Ab Schilder

Donderdag

19.30-21.00 Ab Schilder

Donderdag

(om de 3 weken)

19.15-20.00

20.00-21.00

Martin Kuitert

Ab Schilder

 
A-jeugd 1 Dinsdag 19.30-21.00 Ab Schilder

Donderdag

19.30-21.00 Ab Schilder

Donderdag

(om de 3 weken)

19.15-20.00

20.00-21.00

Ab Schilder

Martin Kuitert

 
C-jeugd 1 Dinsdag 18.30-19.30 Ab Schilder
Donderdag 18.30-19.30 Ab Schilder

Donderdag

(om de 3 weken)

18.30-19.15

19.15-20.00

Ab Schilder

Martin Kuitert

 

Keepers

Senioren,    

A-jeugd, C-jeugd

Donderdag

(om de 3 weken)

19.15-20.00 Ab Schilder
 
D-jeugd 1 Maandag 18.30-19.30 Lisa Smit
Donderdag 18.30-19.30 Ab Schilder

Donderdag

(om de 3 weken)

18.30-19.15

19.15-20.00

Ab Schilder

Martin Kuitert

D-jeugd 2 Dinsdag 18.30-19.30 Ab Schilder + Femke Blaauw
E-jeugd 1

Woensdag

(even weken)

18.00-19.00 Sarah Koning
Vrijdag 15.45-17.00 Brigit van Zijl
E-jeugd 2 Woensdag 18.00-19.00 Jeanette Vriend
F-jeugd 1 Dinsdag 16.45-17.45 Jorien Ruijter
F-jeugd 2 Dinsdag 16.45-17.45 Jorien Ruijter
F-jeugd 3 Vrijdag 16.30-17.30 Marloes van Diepen + Angelique Steur

Keepers

D-jeugd 2, E-jeugd

Maandag

(even weken)

17.00-17.45 Natasja Korporaal + Iris Dol


Starten training veld

Week 13

Sponsoren

riny-van-de-water.jpgArjan_Smit_Tulips.jpgniels_blom.jpgFloris_autos.jpgpater-bloembollen.pngTime-bouw.jpgLogo_Kenter-Voegers-kl.jpgBas_van_der_Veen.jpgborst-bouw-logo-fc.png1.jpegSjerps-tuinen.pngTransport_de_vries.jpgDol-Bouwbedrijf.jpglogo_Blank_Sport.pngRobert_Spil_timmerbedrijf.pngLepeintre_ab.jpgGer_Floris_websitebeheerder.jpgJuwelier-Loos.jpgStam_Obdam.jpgKlaver_Makelaardij.jpgSjaak_Borst_Timmerwerken.jpgNB_Administraties.jpgpapierplaza.jpgpeter-paauw.jpgHobaho.jpgnifra.jpgKees Feld.jpgschouten-elektro.jpgRiny_van_de_Water.jpgPé_van_Diepen.jpgkoggeland-administraties.jpg

Webshop

1